Když je čaj uměním
Jsme hrdí na to, že dodáváme vynikající, volné listové čaje z nejlepších čajových zahrad na světě
Nádherný výběr
V naší základní řadě jsou zastoupeny nejlepší odrůdy čínských, tchajwanských, japonských a indických čajů. Naše nabídka zahrnuje také organický čaj rooibos z Jižní Afriky a wellness směsi z Altaje a z Alp – nejzachovalejších panenskych oblasti na světě. Koncepce značky White Peony je postavena na trojjedinosti luxusu, čistoty a moderností.

Při výběru čajů do čajových lístků našich partnerů se zaměřujeme především na špičkovou kvalitu našich produktů, jejich ekologičnost a nezávadnost, ale přitom nezapomínáme na dokonalou chuť a skvělou vůni. Při sestavování čajového portfolia vybíráme ty nejspolehlivější dodavatele, kteří budou schopni zajistit dodání čerstvých prémiových čajů přímo z čajových zahrad po celém světě.
More products
O nas
Koncepce značky White Peony je postavena na trojjedinosti luxusu, čistoty (ekologičnosti) a modernost. Při výběru čajů do čajových lístků našich partnerů se zaměřujeme především na špičkovou kvalitu našich produktů, jejich ekologičnost a nezávadnost, ale přitom nezapomínáme na dokonalou chuť a skvělou vůni.
Naše reference
Vybrané restarace, kde můžete ochutnat naš čaje
Tři dobré důvody
Každý den usilovně pracujeme na tom, aby život našich klientů byl lepší a šťastnější
Kvalita
Unikátní, vysoce kvalitní produkt.Všechny čaje a byliny jsou pro nás sbírány ručně jen v přísně určeném období a jsou skutečně luxusním gastronomickým produktem
Balení
Pěkné a stylové balení našich čajů je odrazem koncepce značky White Peony. Čisté linie, použití prémiových materiálů, jednoduchý a moderní design odráží kvalitu a přírodní původ obsahu.
Přímo z čajovní zahrady
Vzhledem k tomu, že cesta od výrobce k našim zákazníkům je velmi krátká, zajistíme, že vždy dostanete čerstvý čaj za příjemnou cenu
Seznamte se s naším týmem
Nejchytřejší lidé pracují každý den, aby poskytli nejlepší služby a aby naši klienti byli šťastní
Alena Kirnitskaia
General Manager
Vasilij Ivanov
Customers Care
Karina Vilizhynska
Sales Department
Saniya Abidova
Finances
Also follow our instagram
White Peony s.r.o.
Kubova 505/6, Praha, 186 00
Phone: +420 602400321
E-mail: info@whitepeony.eu
All photo and video materials belong to their owners and are used for demonstration purposes only. Please do not use them in commercial projects.
Made on
Tilda